TOP STEEL mund të ofrojë të gjitha llojet e gypave të çelikut nga dy fabrikat tona

inquries tani

Mirë se vini në kompaninë tonë

Adresa: 1008 Wanda Office Building, No.51 Liangxi Road, Binhu District, Wuxi City, Jiangsu Province, China

Rreth nesh

Jiangsu TOP STEEL CO., LTD. ( "TOP STEEL" në të shkurtër), me seli në Wuxi City, zhvillon partnerë në të gjithë botën. Deri më tani, TOP STEEL ka vendosur marrëdhënie biznesi me partnerët lokalë në më shumë se 20 vende. Me rrjet të gjerë dhe përvojë të pasur marrëdhënie, TOP STEEL kanë fituar reputacion të madh në botë.

  • Lou
  • burra

Latest nga Blog Lajme

  • China will remove the export tax rebate for some steel products from May 1, the Ministry of Finance said on Wednesday April 28. Products related to our company include Drill pipes, HS CODE 73042310, 73042390,  from 13% to 0. Line pipes, HS CODE 73041900, from 13% to 0. Boiler pipes, HS CODE 73043...
  • On Sep 4th, 2020, the cross-department International Trade Commission of Ukraine issued a notice, which, in accordance with Commission resolution# 460/2020/4411-03 on Sep 2nd, 2020, amended Resolution# 444/2020/4411-03 on 22th May 2020 against anti dumping of hot-rolled seamless steel tubes from ...
01.CNPC
02.SINOPEC
03.CNOOC
ADNOC
ARAMCO
Exxon
KNPC
KPK
PDVSA
PEMEX
TECHNIP
PTTEP
2P